Moje 6ka

Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od irko. »

Vodní pumpu jsem taky měnil. Docela mě mile překvapila cena. Buggati asi za 800 a železná. Žádnej plast
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od matal »

Jesdím s Emmou pokaždé, když mám trochu času, dnes jsem jel na malou projížďku taky cca 70km do Nového Města n/M, kdo tu cestu zná od Brna, je to pěkná cesta a dá se tam jet svižněji..
Jinak renovaci př.blatníků nechám až po sezoně,taktéž s tím související výměnu chromových lišt do př.nárazníku, sice lišty mám již koupené, ale nechci rozebýrat nárazník dvakrát.. Během pár dní provedu repasi brzdičů, zakoupil jsem sady těch gumových součástek a prachovek, taky pancéřové brzd.hadičky, pak ještě výměna zadních silembloků-špalků za POWERFLEXi.. ;)
Uživatelský avatar
marťan
Člen klubu
Příspěvky: 58
Registrován: úte 12. kvě 2009 7:39:17
Bydliště: okolo Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od marťan »

Konečně bylo trochu času, tak jsem zapracoval na šestce - po třech letech konečně troubí klakson, což je na dnešních silnicích veledůležitá věc :twisted:
Musel jsem objednat a vyměnit kontakt pod volantem-byl rozpadlý na několik kusů, taky byl přerušený drát k němu, to byl porod to najít.
Konečně také zprovozněny ostřikovače - nové kovové trysky-staré už byly zarostlé a nešly odkamenovat.
A dále namontována elektricky vysouvatelná anténa. Teď ještě zbývají repráky a pak se pořádně pomodlit, aby to staré bavorácké rádio, které tam mám, hrálo :roll:
Mezi tím už zase nejde pravé přední okno a zadní jde jen když se mu chce. Pořád je co dělat...
A když se v sobotu v tom slunci tak pěkně leskla na dvoře, nemohl jsem odolat a jel jsem na menší, asi 150km výlet. Prostě paráda.... 8-)
633 CSi ´76
535 ´75 ve výstavbě
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od matal »

Jedu dnes zřejmě na poslední letošní vyjížďku, bohužel za nedlouho jedu na měsíc na služebku a až přijedu, tak tu bude asi už sníh.. :?
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od irko. »

matal píše:Jedu dnes zřejmě na poslední letošní vyjížďku, bohužel za nedlouho jedu na měsíc na služebku a až přijedu, tak tu bude asi už sníh.. :?
letos prý až na vánoce
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Uživatelský avatar
Kuko
Člen klubu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 13. čer 2009 21:51:16
Bydliště: Galanta - SLOVENSKO kuko.ga@gmail.com +421905821700
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od Kuko »

Zatial som ju cez zimu 4 krát preštartoval. Na nič iné nie je čas. Hlavne nakupujem nové súčiastky. Už ich mám toľko, že by som si mohol otvoriť obchod, no bohužial som nevymenil ani čiapočku na ventile kolesa. Dúfam, že keď nebude sneh tak konečne odskočím aspoň lakošovi aby mi nastriekal plastový M spoiler pod zadný nárazník a potom namontujem aj krídlo. Vymieňam veci pre vlastnú spokojnosť, aj keď ich ešte netreba. Vyzerá to tak, že mám na pol roka o robotu postarané. Rozhodol som sa, že musím dostať svojho miláčika na stránky motoristického časopisu-tak musí vyzerať. Inak som tak zaneprázdnený, že dúfam že zo snehom odíde aj more práce.
Uživatelský avatar
Kuko
Člen klubu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 13. čer 2009 21:51:16
Bydliště: Galanta - SLOVENSKO kuko.ga@gmail.com +421905821700
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od Kuko »

Pridal som malé úpravy, ktorým sa velmi teším. Krídlo+spoiler pod zadným nárazníkom.
Přílohy
mmmm.jpg
fgddffdc.jpg
Naposledy upravil(a) Kuko dne sob 31. črc 2010 21:51:57, celkem upraveno 1 x.
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od matal »

Podnárazník vypadá dost dobře, musím se Tě pak zeptat kde a kolik jsi za něj dal, já ho kupoval nakonec origo v BMW a se všema sarapatičkama to stálo strašnej ranec..

Je škoda,že jsi nedal křídlo Mtechnic,sluší tomu o trochu víc..(číslo 7)
http://bmwfans.info/parts/catalog/E24/C ... gle_parts/
Uživatelský avatar
lyon667
Člen klubu
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. kvě 2009 9:30:05
Bydliště: Východní provincie
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od lyon667 »

Paráda!
E24 628CSiA "Jasmína"
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuko
Člen klubu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 13. čer 2009 21:51:16
Bydliště: Galanta - SLOVENSKO kuko.ga@gmail.com +421905821700
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od Kuko »

Ja som za podnárazník komplet + striekanie dal 500 euro. Je to pálka. A od krídla M-technik som upustil z dôvodu toho, že ja mám k 6 z Nemecka papiere clasic data a moja 6 mala aj prahy aj krídlo M-technik a je k tomu fotodokumentácia. Zvážil som to po prezeraní vela fotiek na internete. Ak aj niektorá má prahy a zadný podnárazník tak má gumene krídlo. Decentnejšie sa mi zdá takto. Škoda, že nejdeš do Buchlovíc. A ešte jeden detail, u nás je pod M-technik úplne iné krídlo, to o ktorom píšem ja.
http://bmwfans.info/parts/catalog/E24/C ... m_technik/

http://static.bmwfans.info/images/epc/NTM3MV90.png
Uživatelský avatar
PÍŤÁK
Člen klubu
Příspěvky: 25
Registrován: úte 19. kvě 2009 22:19:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Moje 6ka

Nový příspěvek od PÍŤÁK »

No vypadá parádně, ještě ty prahy a bude to uplná bomba...
e24 635csi & e28 524td
Odpovědět