bmwpower

Fotky a specifikace Vašch vozů
Odpovědět
bmwpowertom
Člen klubu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 26. kvě 2010 22:28:31
Kontaktovat uživatele:

bmwpower

Nový příspěvek od bmwpowertom »

Zdravím a jsem rád že mohu být také hrdým majitelem řady 6 E24 je to muje 25té bmw tak jubilejní před timto mimo běžné modely např,bmw M3 E30,745i E23,M5 E34 3,6,M5 E34 3,8 touring,alpina B10 biturbo E34,alpina B10 klasika.auto jsem puvodnímu majiteli pomáhal dávat do pořádku motor M5,brzdy,jednotka naprogramovat,tlumiče ,výroba výfuku atd auto jsem znal a když mi ho nabídl dlouho jsem neváhal sice jsem věděl že tam spousta věcí není podle mých představ ale 6ka už je rozdělaná a dáva se do originálního stavu .pokud by někdo z vás měl černý,šedý nebo žlutý koberec moc by mi to pomohlo ještě pár foto
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
psobola
Člen klubu
Příspěvky: 38
Registrován: úte 22. zář 2009 16:54:44
Kontaktovat uživatele:

Re: bmwpower

Nový příspěvek od psobola »

Pokud myslíš koberce a ne podlahové čalounění, tak mám čerstvou zkušenost. Nechal jsem vyrobit sadu černých koberců podle svých šablon. Dle druhu materiálu koberce je cena za sadu 600 - 1200 Kč. Domlouvali mi to hoši z D+M autodoplňků v Brně. Každopádně ten jejich dodavatel má teď moje dokonalé šablony na 635 CSi/87.
BMW 635 CSi E24 / '87 Eddie
bmwpowertom
Člen klubu
Příspěvky: 6
Registrován: stř 26. kvě 2010 22:28:31
Kontaktovat uživatele:

Re: bmwpower

Nový příspěvek od bmwpowertom »

Bohužel potřebuji podlahové čalounění ale dana suchého z DaM znám tak koberečky možná využiji taky diky
Odpovědět