6er Club

Vše co se Vám zrovna honí hlavou...
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

6er Club

Nový příspěvek od matal »

Vážení přátelé,
musím konstatovat, že tento Club 6er je úplná mrtvola, nikdo sem nechodí, nikdo nic nepíše, prostě Mrtvola..

Z nějakého šumu jsem se dozvěděl,že má tento klub nového předsedu,ale již nikde se nepíše a to dokonce více jak měsíc po jakési schůzy, kdo to je..což mi přijde divný,že i sám přededa sem nic nenapíše..

Co se týká zmíněné schůze,která asi byla v Brně, tak mi přijde divný způsob jakým byla ohlášena či neohlášena p.Martym..

Nicméně novému předsedovi gratuluji..!

A myslím si,že by bylo docela škoda nechat tento klub zemřít, protože na těch málo srazech, které se konají v rámci 6erClubu, se vyskytují pohodový lidé..

8-)
admin
Administrátor
Příspěvky: 56
Registrován: stř 06. kvě 2009 15:27:08
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od admin »

Matal, nerozčiluj se a pořádně se dívej.
http://bmw6club.cz/forum/viewtopic.php?f=7&t=290
a nechceš se zapojit? je volnej post místopředsedy.
Co se týká účasti na stránkách- je to vaším přístupem. A můžeš začít diskutovat a posílat příspěvky. Děláš toho s autama dost o čem by se dalo psát. a navíc s tvými zkušenostmi se stránkami BMWklubu bys to mohl trochu oživit.
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od matal »

2 Admin.. víš co je sranda,že ani nevím kdo se skrývá za nickem Admin.. :D

Já se nerozčiluji, je to jen konstatování.. pravdou je, že jsem to oznámení asi přehlídl v tom frmolu..

Tohle je taky legrační..
admin píše:Nové vedení očekává aktivní přístup ke všem srazům pořádaných v rámci našeho klubu s maximální účastí. Oživení fóra kvalitními příspěvky. Všem členům přeje mnoho ujetých kilometrů s šestkami(hlavně na srazech)
Zajímavé je,že to četlo asi cca 17 lidí a od října je tu jen několik nových přízpěvků..

Nabídku k místopředsednictví bohužel musím odmítnout, mám své povinnosti na bmwklubu a takřka mi nezbývá čas na další aktivity na ostatních forech..
Ale byl bych velmi rád,kdyby se to tu trošku rozhejbalo, opravdu je to škoda,že se tu nic neděje.. Minimálně když už někdo tohle forum spravuje a někdo platí za hosting atd. ;)
Uživatelský avatar
DeeCee
Člen klubu
Příspěvky: 125
Registrován: čtv 14. kvě 2009 5:58:57
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od DeeCee »

tohle už se řešilo xkrát - 6tkaři prostě nevyhledávaj klub na internetu, raději jezděj těma autama pokud můžou - já sám mám teď minimum volnýho času :(
Obrázek
114 1602, E12 525, E21 320i Turbo, E23 745iA, E24 M628CSi Turbo, E30 325iC, T30, E31 850iS, E36 318iS, E36/7 Z3M Euro, E36/7 Z3M USA, E65 745i, E83 X3 3.0d
Uživatelský avatar
jirina
Moderátor
Příspěvky: 505
Registrován: ned 24. kvě 2009 19:28:28
Bydliště: Klecany /bmw6klub.cz/ bmwtuning.cz/ - TECHNIK klubu, T-603433103
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od jirina »

asi by stacilo kdyby kazdy zde zainteresovany v klubu cca 1-2 tydne sem napsal cokoliv o bmw,nebo i neco jineho-je tu i pokec,asi budu muset zacit ja,nepritel elektroniky
e24-635B9,635B7,650V12,633i-2x/e23-745iT-3x,735i,732i/E12-535iT,520,518/E21-323 C1,323i/e9-2.8Cs/E10- 02ti A1,02tii A2,02tii cabrio,02ti racing/E28-520i-2x,525i,535i MTECH/E30 318is,325i/E39-525Tds/E32-740iA,735 B11/E38-750iL
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od irko. »

Třeba já bych diskutoval až bych brečel. Jenže nemám s kým.
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Uživatelský avatar
psobola
Člen klubu
Příspěvky: 38
Registrován: úte 22. zář 2009 16:54:44
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od psobola »

Dávám svou šestku do kupy doma v garáži v celkem provizorních podmínkách. Jsem stavař a ne strojmistr, takže v mnoha ohledech jsem s technikou na štíru, mnohdy velice nejistej. Irko mi na podzim 2009 koupil moji první šestku a v podstatě mě hodil do vody, abych se naučil plavat. No, zatím jsem se neutopil.
Vzhledem k tomu, že auto bylo v Německu skoro 5 let odhlášeno a nejezdilo, postupně odcházejí hlavně gumové spotřební díly jako klínový řemen k vodní pumpě, silentbloky na podvozku, motor se mi nahrnul dopředu na chladič, takže asi budou utržený i silentbloky držící motor, kterej v zátěži chodí dost hrubě. Budu muset popojet někam do blízkého autoservisu, neb si nejsem jistej, zda bych autu neuškodil dlouhou cestou až do Klecan k Jiřině.
Ale svýho Eddieho prostě miluju (jméno dostal podle maskota Iron Maiden, protože má kastli taky tak zvrásněnou), tak se jej snažím vylepšovat k obrazu svýmu. Nejnověji jsem mu pořídil sportovní BMW sedačky, který jsem koupil jako starý použitý a nechal jsem je očalounit novou béžovou kůží. Starý Komforty jsem zabalil do folie a dal na sklad.
V současnosti ležím pod autem a likviduju rez, brousím, čistím, stříkám.......... Už mám hotovou levou stranu auta, snad stihnu dát do kupy i tu pravou.
Jelikož auto bylo bouraný a hodně se tmelilo, budu muset poléčit kastli celolakem. Ale až na to budou love. Zatím to chci připravit na jaro tak, aby bylo vše v pořádku po motorické a mechanické stránce. Taky pak musím zajet za Jiřinou, aby se v tom projel a řekl mi, kam potečou prachy v nejbližší budoucnosti. Odhaduju, že asi do ložisek kardanu, řízení a tlumičů.

Tuto zprávu píšu proto, abyste věděli, že stejně jako já to dělají i ostatní a když nejsou na fóru, tak kutí v garážích. Jen jsem chtěl říct, že žijeme..... a na jaře jsme zpátky. We´ll be back!!!
BMW 635 CSi E24 / '87 Eddie
jirka7
Člen klubu
Příspěvky: 30
Registrován: ned 07. bře 2010 10:23:07
Bydliště: Praha 4 tel. 733329906
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od jirka7 »

Mohl by kdyžtak někdo napsat na fórum kdy budou srazy? Potřeboval bych si naplánovat dovolenou... Děkuji
e23 745i
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od irko. »

psobola píše:Dávám svou šestku do kupy doma v garáži v celkem provizorních podmínkách. Jsem stavař a ne strojmistr, takže v mnoha ohledech jsem s technikou na štíru, mnohdy velice nejistej. Irko mi na podzim 2009 koupil moji první šestku a v podstatě mě hodil do vody, abych se naučil plavat. No, zatím jsem se neutopil.
Vzhledem k tomu, že auto bylo v Německu skoro 5 let odhlášeno a nejezdilo, postupně odcházejí hlavně gumové spotřební díly jako klínový řemen k vodní pumpě, silentbloky na podvozku, motor se mi nahrnul dopředu na chladič, takže asi budou utržený i silentbloky držící motor, kterej v zátěži chodí dost hrubě. Budu muset popojet někam do blízkého autoservisu, neb si nejsem jistej, zda bych autu neuškodil dlouhou cestou až do Klecan k Jiřině.
Ale svýho Eddieho prostě miluju (jméno dostal podle maskota Iron Maiden, protože má kastli taky tak zvrásněnou), tak se jej snažím vylepšovat k obrazu svýmu. Nejnověji jsem mu pořídil sportovní BMW sedačky, který jsem koupil jako starý použitý a nechal jsem je očalounit novou béžovou kůží. Starý Komforty jsem zabalil do folie a dal na sklad.
V současnosti ležím pod autem a likviduju rez, brousím, čistím, stříkám.......... Už mám hotovou levou stranu auta, snad stihnu dát do kupy i tu pravou.
Jelikož auto bylo bouraný a hodně se tmelilo, budu muset poléčit kastli celolakem. Ale až na to budou love. Zatím to chci připravit na jaro tak, aby bylo vše v pořádku po motorické a mechanické stránce. Taky pak musím zajet za Jiřinou, aby se v tom projel a řekl mi, kam potečou prachy v nejbližší budoucnosti. Odhaduju, že asi do ložisek kardanu, řízení a tlumičů.

Tuto zprávu píšu proto, abyste věděli, že stejně jako já to dělají i ostatní a když nejsou na fóru, tak kutí v garážích. Jen jsem chtěl říct, že žijeme..... a na jaře jsme zpátky. We´ll be back!!!
Drama na druhou. My víme, že to leštíš i v noci
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Uživatelský avatar
Kuko
Člen klubu
Příspěvky: 59
Registrován: sob 13. čer 2009 21:51:16
Bydliště: Galanta - SLOVENSKO kuko.ga@gmail.com +421905821700
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od Kuko »

Aj ja ladím detaily na M6 ako sú nové lišty,tesnenia a drobnosti. To že sem nepíšeme znamená že máme na 6tkách robotu a vylepšujeme ich :D
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od matal »

Tak taky jsem něco málo porobil, a dokonce už jsem letos i vyjel na prvních 50km.. ;)
Uživatelský avatar
psobola
Člen klubu
Příspěvky: 38
Registrován: úte 22. zář 2009 16:54:44
Kontaktovat uživatele:

Re: 6er Club

Nový příspěvek od psobola »

Jak jsi to poznal, Irko? Je vidět, že jsi předseda na svým místě. Jako Velký bratr, ten taky všechno vidí. A až mi seženeš ty alpina pokličky na kola, tak budu na vrcholu nirvány a odhazuju veškeré nářadí v dál. Slibuju :twisted:
BMW 635 CSi E24 / '87 Eddie
Odpovědět