Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Informace o srazech a akcích
Uživatelský avatar
Samsa
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:44:40
Bydliště: Vysoké Mýto +420603528461
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od Samsa »

Samsa píše:Tak to vidím v pátek tak na min. 10 posádek, tak to bude už pěkné posezení. Přijede i několik posádek z Polska. No moc neváhejte, v pátek bude jako pozornost připravenej soudek 12° Plzně a gril s klobásami. Když si i něco přivezete (třeba jednohubky)tak to jen přivítáme. Počasí by mělo být také příznivé.
No pátkem se přehnala bouře a všechny to odradilo, až na předsedu klubu a mě s Jirkou, kdy sme jak hříbci čekali u zapáleného grilu a se slivovičkou, že se někdo další ukáže a nikdo se neukázal. Těšili jsme se na sobotu, že to bude lepší. Počasí se přeci jen umoudřilo a přišel vymodlený sluneční den, kdy se sjela opravdová garda nadšenců a kdy se vše plánovitě vydařilo na 100%, včetně zámku. To pozdní odpoledne ale všichni nějak pomalu vymízeli k domovům, kdy byla již naplno rozjetá diskotéka, kde si zbytek "skalních" užíval klasiky 70, 80, 90 let, ale tak nějak až na pár vyjímek bez žen a manželek, to bylo naprd. Nechci sahat nadšencům do svědomí, že drahé polovičky nechali doma i když jsme inzerovali kultůru, ale dokážete si představit úsilí, na to aby jsme sehnali vyhovující plac se zabukovaným ubytováním, občersvení, aby nikdo netrpěl hlady a žízní, včetně programu aby jsme jen a furt nezírali na plechové krásky, ale odvázat se od všedních starostí. Mě připadá, že stále mnozí žijí jaksi v představě, že klub má "mocné sponzory" a peníze si tiskne a vedení klubu ať se stará, ale tohle je věc osobního přístupu a odpovědnosti každého člena(my všichni jsme klub a bez nás klub neexistuje), že by se jaksi měl zapojit i když třeba jen pasivně do dění a těch pár víkendů obětovat ve prospěch. Kdyby Jirka s Pepou nechodili jak "drábi" a nevybrali část peněz, tak jsme vše málem zatáhli s Jirkou z vlastních kapes a že to nebylo málo. Jestli chcete se scházet někde na parkovišti u supermarketů, kde se můžem chvástat kolik tisíc kdo nasypal do auta, ale aby to náhodou nestálo korunu navíc, si myslím, že si to tyto auta nezaslouží a každý sraz by měl být svátkem a kde by se měl každý po příjezdu pídit, aby "nějak" vypomohl a ne se tak nějak anonymně zašít do davu a svést se. Tímto apeluji na diskuzi a nápady ostatních, kteří se doposud drželi jaksi stranou. How
Š110LS r.72->Laguna 2.2D r.94->Laguna r.01 1.9dCi Carminat a BMW 635csiA r.87
Obrázek->Obrázek->Obrázek + Obrázek
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od matal »

V loňském roce jsem nabízel vedení klubu (p.Votíkovi),že uspořádám sraz na Moravě, byl jsem odmítnut s tím, že srazů je dost..OK, nebudu se vnucovat..
Též jsem ho upozorňoval, že nelze pořádat srazy tímhle dosavadním způsobem, že je potřeba, aby se zájemci závazně přihlásili a pokuď možno zaslali zálohu, protože je nesmysl něco organizovat a pak se modlit,aby vůbec někdo přijel.. a mít v tom peníze na zálohách a pod..
Uživatelský avatar
lyon667
Člen klubu
Příspěvky: 78
Registrován: pon 11. kvě 2009 9:30:05
Bydliště: Východní provincie
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od lyon667 »

Jenže to pak hrozí, že se nepříhlásí nikdo, protože dávat dva měsíce dopředu jisté slovo, zda přijedu, či nepřijedu, je nereálné. Pokud jde o mě a Mýto, já měl jistotu, že pojedu, teprve v pátek odpoledne, čili půl dne před srazem. :(
E24 628CSiA "Jasmína"
Obrázek
Uživatelský avatar
RachotBMW
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 14. kvě 2009 18:14:48
Bydliště: Zbýšov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od RachotBMW »

Já chtěl mermomoci přijet ale vše bylo proti mě. Brzdy na e28,finance... :roll: :oops: :cry: :cry: Holt když už se něco podělá tak pořádně. Moje e24 zatím hajá v garáži a urputně se na ní pracuje.
BMW e24 635CSi "Ewelína"
BMW e28 M535i "Marcus"
BMW e28 525eA "Tetka"
Uživatelský avatar
marťan
Člen klubu
Příspěvky: 58
Registrován: úte 12. kvě 2009 7:39:17
Bydliště: okolo Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od marťan »

No je pravda, že se osazenstvo v sobotu večer jaksi rozprchlo a zůstala nás jen hrstka. Bohužel se to stává dost často, to si můžeme sáhnout do svědomí skoro všichni. Na druhou stranu tento klub zrovna, až na pár vyjímek, o ženských moc není a ani nebude moc takových, které by tam s nadšením jely na tři dny. Takže ty tanečky jsou takové trochu problematické...
633 CSi ´76
535 ´75 ve výstavbě
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od irko. »

Pamatujete se někdo na toho pána co byl na srazu s motorkou BMW? Potřeboval bych na něho kontakt.
zn. spěchá
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
matal
Člen klubu
Příspěvky: 105
Registrován: pon 25. kvě 2009 1:35:47
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od matal »

Pánové, rád jsem Vás tam viděl..čau v Buchovicích.. ;)
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: Vysoké Mýto 22.5. - 24.5.2009

Nový příspěvek od irko. »

Však se taky těšíme na ten sraz.
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Odpovědět