Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Informace o srazech a akcích
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od irko. »

Mám trochu problémy a málo času. Chtěl jsem původně přijet od pátku do neděle, ale budu rád, když s Vámi pobudu v sobotu.
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Uživatelský avatar
irko.
Moderátor
Příspěvky: 101
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:45:58
Bydliště: Vysoké Mýto,Hrušová, tel. 603246701
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od irko. »

Pár fotek ze srazu.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Opět smutná bilance
Na srazu byly čtyři šestky dvě sedmy a jedna jednadváca. Na co vlastně ty naše srazy děláme. Aby se ten co to pořádá modlil jestli vůbec někdo přijede a když to dopadne takhle, tak co potom s tím. Málokdo z Vás si dokáže představit co vlastně příprava takové akce obnáší. A když jednou jsem někde organizovaný, je slušnost obětovat trochu času a zúčastnit se.Jsou to čtyři víkendy v roce.
Vlastně - co se divit.Na těch srazech to vypadá jako na tomto fóru. Mrtvo.Diskutují tu všeho všudy čtyři lidi a kupa cizáků nám tu zasviňuje stránky a nikdo s tím nic nedělá. Kdypak mě a Šamšovi přidáš to tlačítko pane admine, aby už konečně v tom někdo začnal dělat pořádek?

Zdravím Irko
BMW 635 csi Alpineweis II-Bílá perla
BMW 635 csi agónie na díly
BMW 635 csi anglán- ještě nevím so s ní
BMW 530d Touring-užitkové vozidlo pic-up
E21 stojí ve frontě
Uživatelský avatar
Samsa
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:44:40
Bydliště: Vysoké Mýto +420603528461
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od Samsa »

Gratuluji Jiřině k perfektnímu menu, gulášek, kýta a tatarák byly fakt super, tyhlety pochutiny můžu (110kg) :lol: Výborná byla i spanilka, kde se opravdu jelo do kila :D i v místech tak na 60sátku. Muzeum zajímavý a obdiv těm nadšencům co to renovují a spravují. Vydržel bych déle, ale mozkové závity nějak stávkovaly a nemohly absorbovat halasnou diskuzi a vyprávění a do toho všeho hřmějící flašinet :mrgreen: , no musel jsem se rozloučit a ještě s hlavou jak pátrací balón přetrpět cestu domů. :|
K tý účasti také přiložím polínko do ohýnku, "oni" ti "skalní členové" pak budou drbat Jirku z kůže na tu a tam nějakou opravičku a co slevičku a prácičku na jejich miláčcích, jen aby jim neshnili v garážích a náhodou se neopotřebovali pístečky a válečky a také aby jim to nespapalo benzínek. Nedej bože aby se zmínili drahým polovičkám :o , že existuje nějaká 6tková pánská jízda :lol: Klucí neblbněte a ukažte ty plechový krásky, jinak je jinde nedocení jako tady v klubu.
Š110LS r.72->Laguna 2.2D r.94->Laguna r.01 1.9dCi Carminat a BMW 635csiA r.87
Obrázek->Obrázek->Obrázek + Obrázek
Uživatelský avatar
RachotBMW
Příspěvky: 57
Registrován: čtv 14. kvě 2009 18:14:48
Bydliště: Zbýšov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od RachotBMW »

Tak tenhle sraz mě nějak unikl... :shock: :?
BMW e24 635CSi "Ewelína"
BMW e28 M535i "Marcus"
BMW e28 525eA "Tetka"
Uživatelský avatar
PÍŤÁK
Člen klubu
Příspěvky: 25
Registrován: úte 19. kvě 2009 22:19:56
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od PÍŤÁK »

Ja sem se tam byl podivat jeste s kamosem jen na skok, ale na motorce. Bohuzel u aut nikdo nebyl, tak sme dali obed a pak odejezd
e24 635csi & e28 524td
jirinaa

Re: Kdo jak jede v o víkendu na Úštěk?

Nový příspěvek od jirinaa »

bylo slusne,neprselo,vylet se vyvedl,byl kratky a pekny jak jizdou tak pokoukanim na ty tuny zeleza,dreva a prace,jidlo vynikajici a velmi mnoho,ubytovani normalni(100kc/1 osoba),ja jsem odjel az v nedeli po 18 hod,jen vitka na nove ale malo udrzovane zachody ,je skoda male ucasti,mam taky fotky,tak je sem skusim dat,PS.-tem co nikam nejezdej zareznou brzdy,spuchri pryze a okousaj to mysi,to je vice penez nez dat trochu do uziti vozu a zajet na sraz,nemuzete jezdit jen naftakama za 5l,celkem jsem rozeslal 124 sms.
Odpovědět