635 CSi 1980´ oživení po létech

Něco jsi opravil,nebo máš auto v servisu-poděl se se svými zkušenostmi
martinmatess
Příspěvky: 12
Registrován: úte 05. čer 2012 13:35:16
Kontaktovat uživatele:

635 CSi 1980´ oživení po létech

Nový příspěvek od martinmatess »

Zdravím, jsem tu nový, ale snad správně, zakoupil jsem 635csi rok 1980 se 160kw motorem se vstřikováním L-jetronic, bohužel ačkoliv auta dělám, tak staré bmw mám první v podstatě.....auto mám nyní ve stavu nově rozvedeného palivového systému kdy ještě přijde nová pal pumpa s filtrem ( pumpa se mi nějak nezdá nebo spíš chcci jistotu že má daný tlak..) v autě byla špatná řj pro model 628-633 s koncovkou 108 ale pro 635 z toho roku má být ecu s koncovkou 114 kterou jsem sehnal, auto je nyní vě stavu že z něho byly vyndaná relátka a pojistky a je to od minulého majitele narychlo složené do stavu asi ok, jenže asi ok to není, protože ani poořádně nevím jaké relé v hlavní pojistkovce mají být a jestli vůbec fungují .. hlavní věcí ale je že mi nejdou vstřiky, necvakají a ve válcích je sucho, tak nevím čím to může být - sedmý startovací vstřik jede, jiskry taky jednou, ale je to prostě suchý.. palivo na lištu jde... tak nevím jestli je nějaké relé pro vstřiky nebo proč sakra nejdou , kdyby se našel někdo a poradil byl bych rád :)
BMW e36 318is coupe 97´
BMW e60 530d "M look" 03´
martinmatess
Příspěvky: 12
Registrován: úte 05. čer 2012 13:35:16
Kontaktovat uživatele:

Re: 635 CSi 1980´ oživení po létech

Nový příspěvek od martinmatess »

díky laborování a popíchnutí a radám od Jirka1209 již žralok promluvil a zvuk to je parádní, motor se jeví ve velmi dobré kondici, klukům z Hrušové se omlouvám že sem se nestavil ,ale nějak nebyl čas, brnknu a domluvíme na jindy :) udělalo mi to radost, teď už jen vyvářka a sehnat potřebné díly k dalším pracem
BMW e36 318is coupe 97´
BMW e60 530d "M look" 03´
Odpovědět