nejde jiskra a natlačí čerpadlo

Něco jsi opravil,nebo máš auto v servisu-poděl se se svými zkušenostmi
svastal
Příspěvky: 16
Registrován: úte 18. pro 2012 15:32:23
Kontaktovat uživatele:

nejde jiskra a natlačí čerpadlo

Nový příspěvek od svastal »

zdar všem žralokům, po roce kompletuji a pokouším se startovat. moc nezapojených káblů mi z toho nevisí a tak jsem překvapený , proč zrovna mě to nenaskočí jak bych si na vánoce přál. vytáhl jsem svíčku jako u fichtla, úplně suchá , přiložil na kostru , točím starterem a jiskra nikde. odpojím hadici u vstřiků a sucho. takže si myslím, že imobilizer. ale ten to asi nemá. má to alarm. ale mám auto odemcený zámkem ve dveřích. že by bylo vadný čerpadlo a zároveň cívka. to je nesmysl.
ze svazku ke starteru mi visí kabel se dvema tenkými dráty hnedo zelený a hnedo červený s nasazovacíma koncovkama v gumě, ale kam s nima??

a ještě z palubky z reproduktorovýho svazku ovládání balance visí 2 koncovky na obrázku . ale kam s nima ?

máte prosím nějaký nápad ? to auto prý jelo.
Přílohy
káblíky bez krabičky
káblíky bez krabičky
svastal
Příspěvky: 16
Registrován: úte 18. pro 2012 15:32:23
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde jiskra a natlačí čerpadlo

Nový příspěvek od svastal »

tak díky za odpovědi na zralocim netu , sice čerpadlo už maká a čekám na řj z ebae , ale ty káble stále nevím kam zapojit. ta velká kostka je od balance repro, ale ten zbytek ?? tak díky kluci .... V
Přílohy
20131206_180114.jpg
Uživatelský avatar
Samsa
Moderátor
Příspěvky: 198
Registrován: pon 11. kvě 2009 8:44:40
Bydliště: Vysoké Mýto +420603528461
Kontaktovat uživatele:

Re: nejde jiskra a natlačí čerpadlo

Nový příspěvek od Samsa »

V tom druhým konektoru je kroucený vodič a ten bývá k reproduktorům, nebyl v tom náhodou BMW sound se zesilovačem v pravém zadním podběhu? A samotný konektorek bych tipoval na elektrickou anténu.
Š110LS r.72->Laguna 2.2D r.94->Laguna r.01 1.9dCi Carminat a BMW 635csiA r.87
Obrázek->Obrázek->Obrázek + Obrázek
Odpovědět